Kapüşonlu Sweatshirt Mavi | Ucuz Toptan

Whatsapp Sipariş Hattı

Açıklama

Açıklama

Promosyon Kapüşonlu Sweatshirt Mavi

 

Promosyon sweatshirtlerimiz penye kumaşlardan üretilmektedir. İlanda görmüş olduğunuz ürünümüz mavi renk bisiklet yaka promosyon sweatshirt modelimizdir. O yaka promosyon sweatshirtler en çok kullanılan promosyon ürünüdür. Yaz mevsimlerinin tercihi %80 pamuk %20 polyesterli sweatshirtler hem yumuşak yapıda olup hem de ter çekme özelliklerine sahiptir.

Promosyon sweatshirtlerin üzerine firmanızın ismi ve logosunu basma hizmeti vermekteyiz. Baskılı promosyon sweatshirtler oldukça etkili bir reklam aracı olarak görülmektedir.Promosyon sweatshirtlerimizi pamuk penye kumaştan imal etmekteyiz. Sweatshirt üretiminde kullanılan kumaş türü ve kalitesi sunmuş olduğumuz fiyatlarda farklılık gösterebilmektedir.

Toptan baskılı promosyon sweatshirt siparişleriniz için bizimle irtibata geçiniz.

Promosyon Kapüşonlu Sweatshirt Baskı

Promosyon sweatshirt ürünleri üzeri firma logo ve isminizi nakış ve baskı yöntemleri uygulayabilmekteyiz. Bisiklet yaka promosyon sweatshirt ve v yaka promosyon swaetshirtler üzerine genellikle emprime baskı veya dijital transfer baskı tekniği uygulamaktayız. Polo yaka tişörtler de genellikle logo nakış uygulaması yapmaktayız.

Logonuzun renk sayısına ve tasarımına göre; transfer baskı, serigrafi baskı veya emprime baskı çeşitlerimiz mevcuttur. Promosyon sweatshirt baskı fiyatlandırması hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Promosyon Kapüşonlu Sweatshirt Mavi Bisiklet Yaka Özellikler

%80 Pamuk %20 Polyester Kumaş

2 İplik
S – M – L – XL Bedenler

Bisiklet Yaka

Kapüşonlu

Baskı Yapılabilir

Farklı Renk Seçenekleri Mevcuttur

Fiyatlarımıza KDV (%8) ve baskı dahil değildir.
0546 945 15 03 nolu telefon numarası üzerinden destek alabilirsiniz.