Ay Yıldız Baskılı Tişört | Ucuz Toptan

Whatsapp Sipariş Hattı

Ay Yıldız Baskılı Tişört Kırmızı Bisiklet Yaka Özellikler

 

 

  • 125 gr – 145 gr %100 Pamuk Penye, Open end kumaş
  • S – M – L – XL Bedenler
  • Bisiklet Yaka
  • Ön Baskılı ( Max. 2 Renk)
  • Farklı Renk Seçenekleri Mevcuttur
     
Açıklama

Açıklama

Ay Yıldız Baskılı Tişört Kırmızı

 

Promosyon tişörtlerimiz penye ve openend kumaşlardan üretilmektedir.İlanda görmüş olduğunuz ürünümüz kırmızı renk bisiklet yaka promosyon tişört modelimizdir. O yaka promosyon tişörtler en çok kullanılan promosyon ürünüdür. Yaz mevsimlerinin tercihi %100 pamuklu tişörtler hem yumuşak yapıda olup hem de ter çekme özelliklerine sahiptir.

Promosyon tshirtlerin üzerine firmanızın ismi ve logosunu basma hizmeti vermekteyiz. Baskılı promosyon tişörtler oldukça etkili bir reklam aracı olarak görülmektedir.Promosyon tişörlerimizi pamuk penye, pamuk süprem open end ve polyester kumaştan imal edebilmekteyiz. Tshirt üretiminde kullanılan kumaş türü ve kalitesi sunmuş olduğumuz fiyatlarda farklılık gösterebilmektedir.

Toptan baskılı promosyon tişört siparişleriniz için bizimle irtibata geçiniz.

Ay Yıldız Tişört Baskı

 

Promosyon tişört ürünleri üzeri firma logo ve isminizi nakış ve baskı yöntemleri uygulayabilmekteyiz. Bisiklet yaka promosyon tişört ve v yaka promosyon tişörtler üzerine genellikle emprime baskı veya digital transfer baskı tekniği uygulamaktayız. Polo yaka tişörtler de genellikle logo nakış uygulaması yapmaktayız.

Logonuzun renk sayısına ve tasarımına göre; transfer baskı,serigrafi baskı veya emprime baskı çeşitlerimiz mevcuttur. Promosyon tişört baskı fiyatlandırması hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.